Наші контакти (пн - пт 9.00-18.00)
+38 032-270-07-20, +38 067-675-03-88

Новини

Новини магазину

Побутовий електротравматизм

Побутовий електротравматизм

Для кожного з нас є близьким те, що відбувається не десь далеко, а те, що безпосередньо стосується нас самих. Тому в першу чергу розглянемо проблеми побутового електротравматизму.

Це всі травми, пов'язані зі струмом, що відбуваються в побуті, тобто в будинкових, квартирних і комунальних мережах.

Побутовий травматизм біда сучасної цивілізації. Жодна з країн, навіть розвинених, де рівень технічної культури і освіченості населення високий, не зуміла домогтися безпечного використання електрики в побуті.

Як правильно вибрати розетку

Як правильно вибрати розетку

Безліч пристроїв, якими ми користуємось щодня потребують електричного живлення, тобто банально безлічі розеток в квартирі. Іншими словами - розетки невід'ємна складова нашого життя, від правильного їх вибору залежить ваша безпека. 

Вибираючи розетку, ви повинні звертати увагу не на ціну, а на характеристики. Можливо, економія має сенс у сімейному бюджеті, але безпека важливіша за гроші. Дешеві розетки, які можна купити на ринку, де навіть не прочитаєш хто фірма-виробник, які не мають естетичного вигляду, які мають зазубринки пластмаси або просто дуже дешеві прослужать недовго. Для їх виготовлення використовується дешевий матеріал, в результаті чого вони можуть оплавитися, призвести до короткого замикання чи інших неприємних наслідків.

Де купувати розетки - ваш вибір. Магазини, ринок або інтернет можуть надати хороший вибір. Найбільш великий вибір надасть, зрозуміло, інтернет.