Наші контакти (пн - пт 9.00-18.00)
+38 032-270-07-20, +38 067-675-03-88

Як правильно вибрати розетку

Безліч пристроїв, якими ми користуємось щодня потребують електричного живлення, тобто банально безлічі розеток в квартирі. Іншими словами - розетки невід'ємна складова нашого життя, від правильного їх вибору залежить ваша безпека. 

Вибираючи розетку, ви повинні звертати увагу не на ціну, а на характеристики. Можливо, економія має сенс у сімейному бюджеті, але безпека важливіша за гроші. Дешеві розетки, які можна купити на ринку, де навіть не прочитаєш хто фірма-виробник, які не мають естетичного вигляду, які мають зазубринки пластмаси або просто дуже дешеві прослужать недовго. Для їх виготовлення використовується дешевий матеріал, в результаті чого вони можуть оплавитися, призвести до короткого замикання чи інших неприємних наслідків.

Де купувати розетки - ваш вибір. Магазини, ринок або інтернет можуть надати хороший вибір. Найбільш великий вибір надасть, зрозуміло, інтернет. 

Якісна розетка завжди має паспорт, у неї є всі відповідні характеристики. Ви можете вибрати потрібну вам потужність, навантаження, а також ступінь захисту від вологи і пилу. Сучасні розетки також передбачають захист від дітей, що дозволить вам бути спокійним за вашого малюка. Спеціальні шторки закривають отвори розетки, і в них не можна вже буде запхати палець. Подібні розетки ставлять і в коморах, де багато пилу і різних дрібних предметів. Є розетки із з захистом від потрапляння вологи - для ванних кімнат.

Завжди перевіряйте фірму виробника, адже відомий бренд не дозволить собі випускати неякісний товар.

Важлива також гарантія, хороші виробники дають гарантію від 2 років і більше. Дешеві розетки подібними послугами вас не потішать.

Заземлення, ще один важливий пункт вибору, воно робить розетку більш безпечною. Потужність розетки повинна завжди бути трохи більше ніж вам потрібно, щоб у разі необхідності можна було підключити додатковий електроприлад без загрози замикання.

За матеріалами poradnyk.com